ORION TENNiS SPACE

ГРАТИ В ТЕНІС - ЛЕГКО РАЗОМ З ORION

5+

Дитячих і дорослих груп

6

Різних турнірів на тиждень

15

Професійних тенісних столів
Наші групи з тенісу

Теніс можна починати з будь-якого віку. Запишіться зараз.

У нас відкриті різні групи, тому можна обрати собі зручну і за віком і за часом.
Дитячі групи
Для дітей різного віку.
Дорослі групи
Ранкові і вечірні групи.
Дитячий табір
Літній спортивний табір.
Оренда столів
Твій стіл у будь-який час.
Що ти отримаєш?

Теніс стане частиною твого життя.

1. Теоретичні і практичні навички гри
2. Емоційне розвантаження
3. Змогу брати участь в турнірах.

Професійні Тренери

Наші тренери мають перемоги у всеукраїнських і європейських чемпіонатах. Вони навчать вас тенісу правильно.

Найбільші тенісні зали

Наша студія на 80 кв.м., у поєднанні зі зручними роздягальнями, забезпечить максимальний комфорт і розмах при грі у теніс.

Участь у наших турнірах

Постійні проходження на турнірах різного рівня дадуть покращення скілів та отримання нових вражень.

Різноманітність послуг

В ORION кожен може підібрати собі такий підхід до тенісу, який хоче - у нас є і оренда столів, і турніри і корпоративи і табір.
ORION sport camp

Чекаємо у нашому дитячому таборі

Наш дитячий спортивний тенісний табір пропонує захоплюючу можливість для дітей вдосконалити свої навички в настільному тенісі, отримати нові знання та знайти друзів у веселій та підтримуючій атмосфері під керівництвом досвідчених тренерів.
ORION sport camp

Чекаємо у нашому дитячому таборі

Наш дитячий спортивний тенісний табір пропонує захоплюючу можливість для дітей вдосконалити свої навички в настільному тенісі, отримати нові знання та знайти друзів у веселій та підтримуючій атмосфері під керівництвом досвідчених тренерів.

Отінов Сергій

Тренер Дитячих груп

Сергій Володимирович є Кандидатом у Майстри Спорту. Багаторічний практичний досвід роботи в СК ORION SPORT зробив Сергія справжнім професіоналом свого діла. Він зможе знайти підхід не лише до кожної дитини, а й до кожного дорослого.

А ще Сергій відмінний гравець у Покер й для перемоги йому не обовʼязково мати у руці флеш-рояль.


Записатися на тренування:
Тел. : +380504431976

Удод Ілля

Тренер ШВСМ

Як то кажуть, всі шляхи ведуть в ORION SPORT. Та Ілля це знає як ніхто інший. Адже свій шлях у настільному тенісі він розпочав саме в ORION SPORT. Після чого він тренувався в інших клубах, і вже у 18 років виконав норматив у кандидата майстри спорту.

У вільний час Ілля любить зіграти декілька партій у більярд або насолодитися прогулянкою вечірнім Києвом у компанії друзів.На своїх тренуваннях Ілля створює дружню атмосферу та комфорту для кожного відвідувача.

Записатися на тренування:

Тел. +380672099767

Леоненко Олександр

Тренер в СК "Воля"

Починаючи з раннього дитинства, коли Олександр катався на роликах, він вже знав, що рухливість та координація — важливі аспекти нашого життя. Саме тому життя його і звело зі спортом.

Олександр закінчив Національний університет фізичного виховання та спорту України на тренерському факультеті, за спеціальністю тренер з настільного тенісу, виконав норматив КМС, а трудову діяльність почав у 2009 році в ДЮСШ.

З того часу підготував багато вихованців, які займали призові місця різного рівня.У своїй роботі використовує індивідуальний підхід до кожного та розкриває сильні якості та потенціал кожної людини.До речі, у дитинстві захоплювався автомобілями, тому після тренування зможе вам розповісти про обʼєми двигунів у різних машинах😉

Записатися на тренування:

Тел. +380509145164